Polska Grupa Farmaceutyczna - #POTRZEBUJEMYCIEBIE

19.03.2020
Rosnąca liczba zachorowań, a tym samym skala zapotrzebowania na produkty lecznicze, w szczególności leki przeciwwirusowe, środki antybakteryjne, preparaty dezynfekujące oraz maseczki ochronne sprawia, że nawet całkowicie podporządkowując pracę sytuacji kryzysowej, w dalszym ciągu potrzebne jest wsparcie, aby zapewnić szybką i sprawną obsługę zamówień, które rosną z dnia na dzień.

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA -  #POTRZEBUJEMYCIEBIE

Polska Grupa Farmaceutyczna, będąc jednym z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aptekom i szpitalom w całym kraju zaopatrzenia w produkty farmaceutyczne i higieniczne. 

Rosnąca liczba zachorowań, a tym samym skala zapotrzebowania na produkty lecznicze, w szczególności leki przeciwwirusowe, środki antybakteryjne, preparaty dezynfekujące oraz maseczki ochronne sprawia, że nawet całkowicie podporządkowując pracę sytuacji kryzysowej, w dalszym ciągu potrzebne jest wsparcie, aby zapewnić szybką i sprawną obsługę zamówień, które rosną z dnia na dzień. W czasach walki z koronawirusem, musimy pamiętać o wszystkich pacjentach, również tych cierpiących na inne schorzenia. Nie zostawmy nikogo bez pomocy i leków.

Panujący kryzys może doprowadzić do braku leków w szpitalach i aptekach, jednak działając razem możemy zmienić ten scenariusz. Zagwarantowanie ciągłości dostaw stanowi obecnie największy priorytet, a żeby było to możliwe, niezbędni są dodatkowi pracownicy. Z tego względu została uruchomiona akcja #potrzebujemyciebie. Na dedykowanej stronie internetowej pod adresem https://potrzebujemyciebie.pl/ mogą aplikować wszystkie osoby, które chcą wesprzeć Polską Grupę Farmaceutyczną.

Potrzebni są przede wszystkim pracownicy, którzy pomogą w kompletowaniu zamówień, jak również kierowcy, którzy dowiozą leki do aptek i szpitali. Liczy się każda para rąk do pomocy. Oferta dotyczy całej Polski - istnieje 13 magazynów zlokalizowanych w kilkunastu województwach.

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA -  #POTRZEBUJEMYCIEBIE